To bottom of page

»Klicka här för Mälarcupens Klubblagsresultat


Resultat ESP: Mälarcupen, 2019-02-24.
Arrangör: Uppsala Jaktskytteklubb

AAA+AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4544089
2Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4141082
3Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3645081
4Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb3942081
5Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4237079
6Johansson Mats3031901AA50Åsbro Jaktskytteklubb3639075
A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Eklund Marcus1977925ASENHaninge Jaktskytteklubb44411285
2Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club39461085
3Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4045985
4Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4043083
5Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb3543078
6Hulén Anton2073184ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3840078
7Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4038078
8Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3443077
9Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb3242074
10Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3836074
11Nilsson Filip4082871ASENHuddinge Jaktvårdsförening3340073
12Lantz Fredrick971858ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3340073
13Karlsson Magnus1978282ASENDegerfors Sportskytteklubb3637073
14Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3339072
15Stålberg Håkan1656110A60Roslagens Jaktskytteklubb3438072
16Andersson Conny1090852A50Strängnäs Jaktskytteklubb3636072
17Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3735072
18Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb3635071
19Lindberg Stephan1092860A60Eskilstuna Jaktskytteklubb3535070
20Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3237069
21Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb3336069
22Franzén Johan2075368ASENÅsbro Jaktskytteklubb3435069
23Törnblom Benny8671A60Uppsala Jaktskytteklubb3828066
24Jonsson Emil4131891ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3330063
25Larsson Peter1689376A50Ankarsrums Jaktskytteklubb3127058
B
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Andersson Johan2356513BSENBofors Jägargille4041081
2Boström Sune251399B70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
3Holm Fredrik1115264BSENÖstgöta Jaktskytteklubb3841079
4Larsson Tomas 1177470B50Degerfors Sportskytteklubb3939078
5Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb3442076
6Fredriksson Gösta2407957BSENGyttorps Sportskytteklubb3539074
7Jimmerfors Tomas2749897B50Huddinge Jaktvårdsförening3340073
8Lundqvist Kent1561526B60Roslagens Jaktskytteklubb3736073
9Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3240072
10Engblom Mikael 2776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb3339072
11Jakobsson Krister2244006B50Gyttorps Sportskytteklubb3735072
12Engblom Dennis3241880BSENRosersbergs Sportskytteklubb3335068
13Lindmark Magnus3217833B50Degerfors Sportskytteklubb3234066
14Qamhawi Majed4303453BSENHuddinge Jaktvårdsförening3032062
15Wegebrand Conny2597008B60Roslagens Jaktskytteklubb2733060
16Landebrink Mats4298108B50Haninge Jaktskytteklubb2526051
17Stefansson Mikael3084947BHaninge Jaktskytteklubb0000
18Stefansson Mikael3084947BHaninge Jaktskytteklubb0000
C
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Karlsson Per1187768C50Gyttorps Sportskytteklubb4040080
2Maroun Jack2743547CSENRomfartuna Jaktskytteklubb3544079
3Green Christer3747005CSENGyttorps Sportskytteklubb3739076
4Palmqvist Daniel2577461CSENFlens Jaktskytteklubb4132073
5Axling Emil1830171CSENGyttorps Sportskytteklubb3536071
6Hjortstråle Tobias4582872CSENWings & Clays Sporting Club3830068
7Almström Jimmy5144510CSENUppsala Jaktskytteklubb3232064
8Magnusson Daniel4721191CSENBjörneborgs Jaktskytteklubb3033063
9Norberg Peter1703031C70Eskilstuna Jaktskytteklubb3231063
10Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening2636062
11Uhlander Olof2543038C50Wings & Clays Sporting Club2834062
12Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening2536061
13Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening2932061
14howlden andy2030813C50Romfartuna Jaktskytteklubb3129060
15Råberg Hans2859423C60JRF Nykvarn/Södertälje Jakts3029059
16Eriksson Nicklas5010720CSENHaninge Jaktskytteklubb2731058
17Burkevica Anita3980647CDAMEskilstuna Jaktskytteklubb3127058
18Lundin Anders4720018C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3226058
19Jansson Bo364848C50Huddinge Jaktvårdsförening2532057
20Zotter Andreas4841833CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts2135056
21Vikberg Lena2089712CDAMGyttorps Sportskytteklubb2431055
22Persson Joakim1690114CSENGyttorps Sportskytteklubb2629055
23Nådin Andreas4906678CSENÅtvids Jaktskytteklubb2331054
24Deremar Peter4209379CSENRosersbergs Sportskytteklubb2429053
25Engkvist Maria1188891CDAMÅby Skytteklubb2229051
26Karlström Markus203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2427051
27Davidson Jonas4769689C50Ljusterö Skyttecenter Skyttef2227049
28Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening2127048
29Lindström Anna1942297CDAMRoslagens Jaktskytteklubb1928047
30Cardoso Marcelo4809063C50Uppsala Jaktskytteklubb1629045
31Duclos Eddie2435548C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2024044
32Jansson Bjurhammer Gustaf1518741CSENUppsala Jaktskytteklubb1217029
33Söderberg Ann-Charlotte4996788CDAMRosersbergs Sportskytteklubb1013023
AAA+AA+A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4544089
2Eklund Marcus1977925ASENHaninge Jaktskytteklubb44411285
3Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club39461085
4Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4045985
5Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4043083
6Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4141082
7Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3645081
8Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb3942081
9Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4237079
10Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb3543078
11Hulén Anton2073184ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3840078
12Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4038078
13Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3443077
14Johansson Mats3031901AA50Åsbro Jaktskytteklubb3639075
15Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb3242074
16Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3836074
17Nilsson Filip4082871ASENHuddinge Jaktvårdsförening3340073
18Lantz Fredrick971858ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3340073
19Karlsson Magnus1978282ASENDegerfors Sportskytteklubb3637073
20Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3339072
21Stålberg Håkan1656110A60Roslagens Jaktskytteklubb3438072
22Andersson Conny1090852A50Strängnäs Jaktskytteklubb3636072
23Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3735072
24Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb3635071
25Lindberg Stephan1092860A60Eskilstuna Jaktskytteklubb3535070
26Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3237069
27Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb3336069
28Franzén Johan2075368ASENÅsbro Jaktskytteklubb3435069
29Törnblom Benny8671A60Uppsala Jaktskytteklubb3828066
30Jonsson Emil4131891ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3330063
31Larsson Peter1689376A50Ankarsrums Jaktskytteklubb3127058
AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4544089
2Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4141082
3Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb3942081
4Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4237079
5Johansson Mats3031901AA50Åsbro Jaktskytteklubb3639075
Open
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4544089
2Eklund Marcus1977925ASENHaninge Jaktskytteklubb44411285
3Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club39461085
4Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4045985
5Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4043083
6Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4141082
7Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3645081
8Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb3942081
9Andersson Johan2356513BSENBofors Jägargille4041081
10Karlsson Per1187768C50Gyttorps Sportskytteklubb4040080
11Boström Sune251399B70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
12Maroun Jack2743547CSENRomfartuna Jaktskytteklubb3544079
13Holm Fredrik1115264BSENÖstgöta Jaktskytteklubb3841079
14Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4237079
15Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb3543078
16Hulén Anton2073184ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3840078
17Larsson Tomas 1177470B50Degerfors Sportskytteklubb3939078
18Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4038078
19Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3443077
20Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb3442076
21Green Christer3747005CSENGyttorps Sportskytteklubb3739076
22Johansson Mats3031901AA50Åsbro Jaktskytteklubb3639075
23Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb3242074
24Fredriksson Gösta2407957BSENGyttorps Sportskytteklubb3539074
25Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3836074
26Lantz Fredrick971858ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3340073
27Nilsson Filip4082871ASENHuddinge Jaktvårdsförening3340073
28Jimmerfors Tomas2749897B50Huddinge Jaktvårdsförening3340073
29Karlsson Magnus1978282ASENDegerfors Sportskytteklubb3637073
30Lundqvist Kent1561526B60Roslagens Jaktskytteklubb3736073
31Palmqvist Daniel2577461CSENFlens Jaktskytteklubb4132073
32Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3240072
33Engblom Mikael 2776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb3339072
34Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3339072
35Stålberg Håkan1656110A60Roslagens Jaktskytteklubb3438072
36Andersson Conny1090852A50Strängnäs Jaktskytteklubb3636072
37Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3735072
38Jakobsson Krister2244006B50Gyttorps Sportskytteklubb3735072
39Axling Emil1830171CSENGyttorps Sportskytteklubb3536071
40Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb3635071
41Lindberg Stephan1092860A60Eskilstuna Jaktskytteklubb3535070
42Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3237069
43Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb3336069
44Franzén Johan2075368ASENÅsbro Jaktskytteklubb3435069
45Engblom Dennis3241880BSENRosersbergs Sportskytteklubb3335068
46Hjortstråle Tobias4582872CSENWings & Clays Sporting Club3830068
47Lindmark Magnus3217833B50Degerfors Sportskytteklubb3234066
48Törnblom Benny8671A60Uppsala Jaktskytteklubb3828066
49Almström Jimmy5144510CSENUppsala Jaktskytteklubb3232064
50Magnusson Daniel4721191CSENBjörneborgs Jaktskytteklubb3033063
51Norberg Peter1703031C70Eskilstuna Jaktskytteklubb3231063
52Jonsson Emil4131891ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3330063
53Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening2636062
54Uhlander Olof2543038C50Wings & Clays Sporting Club2834062
55Qamhawi Majed4303453BSENHuddinge Jaktvårdsförening3032062
56Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening2536061
57Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening2932061
58Wegebrand Conny2597008B60Roslagens Jaktskytteklubb2733060
59howlden andy2030813C50Romfartuna Jaktskytteklubb3129060
60Råberg Hans2859423C60JRF Nykvarn/Södertälje Jakts3029059
61Eriksson Nicklas5010720CSENHaninge Jaktskytteklubb2731058
62Larsson Peter1689376A50Ankarsrums Jaktskytteklubb3127058
63Burkevica Anita3980647CDAMEskilstuna Jaktskytteklubb3127058
64Lundin Anders4720018C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3226058
65Jansson Bo364848C50Huddinge Jaktvårdsförening2532057
66Zotter Andreas4841833CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts2135056
67Vikberg Lena2089712CDAMGyttorps Sportskytteklubb2431055
68Persson Joakim1690114CSENGyttorps Sportskytteklubb2629055
69Nådin Andreas4906678CSENÅtvids Jaktskytteklubb2331054
70Deremar Peter4209379CSENRosersbergs Sportskytteklubb2429053
71Engkvist Maria1188891CDAMÅby Skytteklubb2229051
72Karlström Markus203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2427051
73Landebrink Mats4298108B50Haninge Jaktskytteklubb2526051
74Davidson Jonas4769689C50Ljusterö Skyttecenter Skyttef2227049
75Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening2127048
76Lindström Anna1942297CDAMRoslagens Jaktskytteklubb1928047
77Cardoso Marcelo4809063C50Uppsala Jaktskytteklubb1629045
78Duclos Eddie2435548C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2024044
79Jansson Bjurhammer Gustaf1518741CSENUppsala Jaktskytteklubb1217029
80Söderberg Ann-Charlotte4996788CDAMRosersbergs Sportskytteklubb1013023
Herr (vid SM only)
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4544089
2Eklund Marcus1977925ASENHaninge Jaktskytteklubb44411285
3Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club39461085
4Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4045985
5Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4043083
6Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4141082
7Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3645081
8Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb3942081
9Andersson Johan2356513BSENBofors Jägargille4041081
10Karlsson Per1187768C50Gyttorps Sportskytteklubb4040080
11Boström Sune251399B70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
12Maroun Jack2743547CSENRomfartuna Jaktskytteklubb3544079
13Holm Fredrik1115264BSENÖstgöta Jaktskytteklubb3841079
14Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4237079
15Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb3543078
16Hulén Anton2073184ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3840078
17Larsson Tomas 1177470B50Degerfors Sportskytteklubb3939078
18Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4038078
19Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3443077
20Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb3442076
21Green Christer3747005CSENGyttorps Sportskytteklubb3739076
22Johansson Mats3031901AA50Åsbro Jaktskytteklubb3639075
23Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb3242074
24Fredriksson Gösta2407957BSENGyttorps Sportskytteklubb3539074
25Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3836074
26Nilsson Filip4082871ASENHuddinge Jaktvårdsförening3340073
27Lantz Fredrick971858ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3340073
28Jimmerfors Tomas2749897B50Huddinge Jaktvårdsförening3340073
29Karlsson Magnus1978282ASENDegerfors Sportskytteklubb3637073
30Lundqvist Kent1561526B60Roslagens Jaktskytteklubb3736073
31Palmqvist Daniel2577461CSENFlens Jaktskytteklubb4132073
32Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3240072
33Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3339072
34Engblom Mikael 2776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb3339072
35Stålberg Håkan1656110A60Roslagens Jaktskytteklubb3438072
36Andersson Conny1090852A50Strängnäs Jaktskytteklubb3636072
37Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3735072
38Jakobsson Krister2244006B50Gyttorps Sportskytteklubb3735072
39Axling Emil1830171CSENGyttorps Sportskytteklubb3536071
40Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb3635071
41Lindberg Stephan1092860A60Eskilstuna Jaktskytteklubb3535070
42Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3237069
43Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb3336069
44Franzén Johan2075368ASENÅsbro Jaktskytteklubb3435069
45Engblom Dennis3241880BSENRosersbergs Sportskytteklubb3335068
46Hjortstråle Tobias4582872CSENWings & Clays Sporting Club3830068
47Lindmark Magnus3217833B50Degerfors Sportskytteklubb3234066
48Törnblom Benny8671A60Uppsala Jaktskytteklubb3828066
49Almström Jimmy5144510CSENUppsala Jaktskytteklubb3232064
50Magnusson Daniel4721191CSENBjörneborgs Jaktskytteklubb3033063
51Norberg Peter1703031C70Eskilstuna Jaktskytteklubb3231063
52Jonsson Emil4131891ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3330063
53Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening2636062
54Uhlander Olof2543038C50Wings & Clays Sporting Club2834062
55Qamhawi Majed4303453BSENHuddinge Jaktvårdsförening3032062
56Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening2536061
57Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening2932061
58Wegebrand Conny2597008B60Roslagens Jaktskytteklubb2733060
59howlden andy2030813C50Romfartuna Jaktskytteklubb3129060
60Råberg Hans2859423C60JRF Nykvarn/Södertälje Jakts3029059
61Eriksson Nicklas5010720CSENHaninge Jaktskytteklubb2731058
62Larsson Peter1689376A50Ankarsrums Jaktskytteklubb3127058
63Lundin Anders4720018C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3226058
64Jansson Bo364848C50Huddinge Jaktvårdsförening2532057
65Zotter Andreas4841833CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts2135056
66Persson Joakim1690114CSENGyttorps Sportskytteklubb2629055
67Nådin Andreas4906678CSENÅtvids Jaktskytteklubb2331054
68Deremar Peter4209379CSENRosersbergs Sportskytteklubb2429053
69Karlström Markus203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2427051
70Landebrink Mats4298108B50Haninge Jaktskytteklubb2526051
71Davidson Jonas4769689C50Ljusterö Skyttecenter Skyttef2227049
72Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening2127048
73Cardoso Marcelo4809063C50Uppsala Jaktskytteklubb1629045
74Duclos Eddie2435548C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2024044
75Jansson Bjurhammer Gustaf1518741CSENUppsala Jaktskytteklubb1217029
76Stefansson Mikael3084947BHaninge Jaktskytteklubb0000
77Stefansson Mikael3084947BHaninge Jaktskytteklubb0000
SEN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4544089
2Eklund Marcus1977925ASENHaninge Jaktskytteklubb44411285
3Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4045985
4Andersson Johan2356513BSENBofors Jägargille4041081
5Maroun Jack2743547CSENRomfartuna Jaktskytteklubb3544079
6Holm Fredrik1115264BSENÖstgöta Jaktskytteklubb3841079
7Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb3543078
8Hulén Anton2073184ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3840078
9Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4038078
10Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb3442076
11Green Christer3747005CSENGyttorps Sportskytteklubb3739076
12Fredriksson Gösta2407957BSENGyttorps Sportskytteklubb3539074
13Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3836074
14Lantz Fredrick971858ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3340073
15Nilsson Filip4082871ASENHuddinge Jaktvårdsförening3340073
16Karlsson Magnus1978282ASENDegerfors Sportskytteklubb3637073
17Palmqvist Daniel2577461CSENFlens Jaktskytteklubb4132073
18Engblom Mikael 2776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb3339072
19Axling Emil1830171CSENGyttorps Sportskytteklubb3536071
20Franzén Johan2075368ASENÅsbro Jaktskytteklubb3435069
21Engblom Dennis3241880BSENRosersbergs Sportskytteklubb3335068
22Hjortstråle Tobias4582872CSENWings & Clays Sporting Club3830068
23Almström Jimmy5144510CSENUppsala Jaktskytteklubb3232064
24Magnusson Daniel4721191CSENBjörneborgs Jaktskytteklubb3033063
25Jonsson Emil4131891ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3330063
26Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening2636062
27Qamhawi Majed4303453BSENHuddinge Jaktvårdsförening3032062
28Eriksson Nicklas5010720CSENHaninge Jaktskytteklubb2731058
29Zotter Andreas4841833CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts2135056
30Persson Joakim1690114CSENGyttorps Sportskytteklubb2629055
31Nådin Andreas4906678CSENÅtvids Jaktskytteklubb2331054
32Deremar Peter4209379CSENRosersbergs Sportskytteklubb2429053
33Karlström Markus203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2427051
34Jansson Bjurhammer Gustaf1518741CSENUppsala Jaktskytteklubb1217029
DAM
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Burkevica Anita3980647CDAMEskilstuna Jaktskytteklubb3127058
2Vikberg Lena2089712CDAMGyttorps Sportskytteklubb2431055
3Engkvist Maria1188891CDAMÅby Skytteklubb2229051
4Lindström Anna1942297CDAMRoslagens Jaktskytteklubb1928047
5Söderberg Ann-Charlotte4996788CDAMRosersbergs Sportskytteklubb1013023
JUN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3645081
2Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb3242074
50+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club39461085
2Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4043083
3Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4141082
4Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb3942081
5Karlsson Per1187768C50Gyttorps Sportskytteklubb4040080
6Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4237079
7Larsson Tomas 1177470B50Degerfors Sportskytteklubb3939078
8Johansson Mats3031901AA50Åsbro Jaktskytteklubb3639075
9Jimmerfors Tomas2749897B50Huddinge Jaktvårdsförening3340073
10Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3339072
11Andersson Conny1090852A50Strängnäs Jaktskytteklubb3636072
12Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3735072
13Jakobsson Krister2244006B50Gyttorps Sportskytteklubb3735072
14Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb3635071
15Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb3336069
16Lindmark Magnus3217833B50Degerfors Sportskytteklubb3234066
17Uhlander Olof2543038C50Wings & Clays Sporting Club2834062
18Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening2536061
19Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening2932061
20howlden andy2030813C50Romfartuna Jaktskytteklubb3129060
21Larsson Peter1689376A50Ankarsrums Jaktskytteklubb3127058
22Lundin Anders4720018C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3226058
23Jansson Bo364848C50Huddinge Jaktvårdsförening2532057
24Landebrink Mats4298108B50Haninge Jaktskytteklubb2526051
25Davidson Jonas4769689C50Ljusterö Skyttecenter Skyttef2227049
26Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening2127048
27Cardoso Marcelo4809063C50Uppsala Jaktskytteklubb1629045
28Duclos Eddie2435548C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2024044
60+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3443077
2Lundqvist Kent1561526B60Roslagens Jaktskytteklubb3736073
3Stålberg Håkan1656110A60Roslagens Jaktskytteklubb3438072
4Lindberg Stephan1092860A60Eskilstuna Jaktskytteklubb3535070
5Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3237069
6Törnblom Benny8671A60Uppsala Jaktskytteklubb3828066
7Wegebrand Conny2597008B60Roslagens Jaktskytteklubb2733060
8Råberg Hans2859423C60JRF Nykvarn/Södertälje Jakts3029059
70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Boström Sune251399B70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
2Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3240072
3Norberg Peter1703031C70Eskilstuna Jaktskytteklubb3231063
60+70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Boström Sune251399B70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
2Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3443077
3Lundqvist Kent1561526B60Roslagens Jaktskytteklubb3736073
4Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3240072
5Stålberg Håkan1656110A60Roslagens Jaktskytteklubb3438072
6Lindberg Stephan1092860A60Eskilstuna Jaktskytteklubb3535070
7Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3237069
8Törnblom Benny8671A60Uppsala Jaktskytteklubb3828066
9Norberg Peter1703031C70Eskilstuna Jaktskytteklubb3231063
10Wegebrand Conny2597008B60Roslagens Jaktskytteklubb2733060
11Råberg Hans2859423C60JRF Nykvarn/Södertälje Jakts3029059
resultat_example_arkiv

»Klicka här för Mälarcupens Klubblagsresultat

To top of page