To bottom of page

»Klicka här för Mälarcupens Klubblagsresultat


Resultat ESP: Mälarcupen+ LLT2, 2019-04-14.
Arrangör: Uppsala Jaktskytteklubb

AAA+AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström Hans1464346020AA50JSF4449093
2Forsberg Jim464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
3Petters Conny1071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
4Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
5Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
6Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
7Nygren Johan1524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
8Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
9Stålberg Anton1656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
10Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
11Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
12Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
13Bohlin Viktor1793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
14Gillstedt Kent4266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
15Larsson Kurt1407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
16Stålberg Håkan1656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
17Almström Jimmy5144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
18Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
2Jarosch Hansi4400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
3Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
4Holm Fredrik1115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
5Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
6Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
7Fredriksson Gösta2407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
8Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
9Lindström Anders1553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
10Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3941080
11Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
12Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
13Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
14Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
15Andersson Johan2356513ASENBofors Jägargille3440074
16Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
17Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
18Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
19Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
B
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb4542087
2Engblom Mikael 2776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb4340083
3Nådin Andreas4906678BSENÅtvids Jaktskytteklubb3744081
4Fredriksson Johan4164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3743080
5André Måns3966590B50Eskilstuna Jaktskytteklubb4139080
6Karlsson Johan413047BSENDegerfors Sportskytteklubb3640076
7Norman Ola5010717B50Haninge Jaktskytteklubb3739076
8Haage Sofie789934BDAMNässjöortens Jaktvårdsföre3937076
9Green Christer3747005BSENGyttorps Sportskytteklubb3342075
10Sandgren Lars-Olof Putte1522593BSENHaninge Jaktskytteklubb3738075
11Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
12Gilljam Carl-Henrik713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3043073
13Halldin Anders1692273B50Svegeråsens Jaktskytteklubb3637073
14Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
15Larsson Tomas 1177470B50Degerfors Sportskytteklubb3537072
16Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
17Persson Clas5112983BSENGyttorps Sportskytteklubb3232064
18Karlsson Per1187768B50Gyttorps Sportskytteklubb2934063
C
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Mattsson Lennart4400088C50Roslagens Jaktskytteklubb3939078
2Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening3639075
3Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3143074
4Hedwall Jesper1735182CSENSträngnäs Jaktskytteklubb3241073
5Forsberg Henrik464011C50Vikbolandets Lokala JVF3439073
6Olai Birger1998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3931070
7Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3036066
8Haage Jan Olov2693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
9Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3035065
10von Eisenhart Amanda949810CDAMSträngnäs Jaktskytteklubb3629065
11Landebrink Mats4298108C50Haninge Jaktskytteklubb3132063
12Berg Niklas5312876CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
13Hjortstråle Tobias4582872CSENWings & Clays Sporting Club2932061
14Magnus Gilljam 1218812CSENAlmunge Jaktskytteklubb3229061
15Uhlander Olof2543038C50Wings & Clays Sporting Club3229061
16Larsson Kent4937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
17Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2929058
18Tufvander Mikael1772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2928057
19Isaksson Isak4381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2729056
20Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
21Karlström Markus203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2529054
22Jansson Bjurhammer Gustaf1518741CSENUppsala Jaktskytteklubb2424048
23Müller Bernadette1000469CDAMUppsala Jaktskytteklubb1318031
24Söderberg Ann-Charlotte4996788CDAMUppsala Jaktskytteklubb1416030
AAA+AA+A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström Hans1464346020AA50JSF4449093
2Forsberg Jim464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
3Petters Conny1071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
4Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
5Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
6Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
7Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
8Jarosch Hansi4400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
9Nygren Johan1524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
10Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
11Stålberg Anton1656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
12Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
13Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
14Holm Fredrik1115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
15Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
16Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
17Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
18Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
19Fredriksson Gösta2407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
20Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
21Lindström Anders1553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
22Bohlin Viktor1793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
23Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3941080
24Gillstedt Kent4266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
25Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
26Larsson Kurt1407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
27Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
28Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
29Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
30Andersson Johan2356513ASENBofors Jägargille3440074
31Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
32Stålberg Håkan1656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
33Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
34Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
35Almström Jimmy5144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
36Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
37Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström Hans1464346020AA50JSF4449093
2Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
3Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
4Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
5Nygren Johan1524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
6Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
7Stålberg Anton1656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
8Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
9Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
10Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
11Gillstedt Kent4266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
12Larsson Kurt1407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
13Stålberg Håkan1656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
14Almström Jimmy5144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
Open
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström Hans1464346020AA50JSF4449093
2Forsberg Jim464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
3Petters Conny1071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
4Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
5Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
6Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
7Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb4542087
8Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
9Jarosch Hansi4400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
10Nygren Johan1524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
11Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
12Stålberg Anton1656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
13Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
14Engblom Mikael 2776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb4340083
15Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
16Holm Fredrik1115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
17Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
18Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
19Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
20Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
21Nådin Andreas4906678BSENÅtvids Jaktskytteklubb3744081
22Fredriksson Gösta2407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
23Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
24Fredriksson Johan4164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3743080
25Lindström Anders1553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
26Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3941080
27Bohlin Viktor1793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
28André Måns3966590B50Eskilstuna Jaktskytteklubb4139080
29Gillstedt Kent4266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
30Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
31Mattsson Lennart4400088C50Roslagens Jaktskytteklubb3939078
32Larsson Kurt1407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
33Karlsson Johan413047BSENDegerfors Sportskytteklubb3640076
34Norman Ola5010717B50Haninge Jaktskytteklubb3739076
35Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
36Haage Sofie789934BDAMNässjöortens Jaktvårdsföre3937076
37Green Christer3747005BSENGyttorps Sportskytteklubb3342075
38Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening3639075
39Sandgren Lars-Olof Putte1522593BSENHaninge Jaktskytteklubb3738075
40Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
41Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
42Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3143074
43Andersson Johan2356513ASENBofors Jägargille3440074
44Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
45Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
46Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
47Stålberg Håkan1656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
48Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
49Gilljam Carl-Henrik713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3043073
50Hedwall Jesper1735182CSENSträngnäs Jaktskytteklubb3241073
51Forsberg Henrik464011C50Vikbolandets Lokala JVF3439073
52Halldin Anders1692273B50Svegeråsens Jaktskytteklubb3637073
53Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
54Larsson Tomas 1177470B50Degerfors Sportskytteklubb3537072
55Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
56Olai Birger1998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3931070
57Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3036066
58Haage Jan Olov2693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
59Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3035065
60von Eisenhart Amanda949810CDAMSträngnäs Jaktskytteklubb3629065
61Persson Clas5112983BSENGyttorps Sportskytteklubb3232064
62Karlsson Per1187768B50Gyttorps Sportskytteklubb2934063
63Landebrink Mats4298108C50Haninge Jaktskytteklubb3132063
64Berg Niklas5312876CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
65Hjortstråle Tobias4582872CSENWings & Clays Sporting Club2932061
66Uhlander Olof2543038C50Wings & Clays Sporting Club3229061
67Magnus Gilljam 1218812CSENAlmunge Jaktskytteklubb3229061
68Almström Jimmy5144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
69Larsson Kent4937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
70Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2929058
71Tufvander Mikael1772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2928057
72Isaksson Isak4381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2729056
73Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
74Karlström Markus203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2529054
75Jansson Bjurhammer Gustaf1518741CSENUppsala Jaktskytteklubb2424048
76Müller Bernadette1000469CDAMUppsala Jaktskytteklubb1318031
77Söderberg Ann-Charlotte4996788CDAMUppsala Jaktskytteklubb1416030
78Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
79Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
Herr (vid SM only)
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Forsberg Jim464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
2Petters Conny1071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
3Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
4Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
5Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
6Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb4542087
7Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
8Jarosch Hansi4400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
9Nygren Johan1524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
10Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
11Stålberg Anton1656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
12Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
13Engblom Mikael 2776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb4340083
14Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
15Holm Fredrik1115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
16Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
17Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
18Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
19Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
20Nådin Andreas4906678BSENÅtvids Jaktskytteklubb3744081
21Fredriksson Gösta2407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
22Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
23Fredriksson Johan4164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3743080
24Lindström Anders1553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
25Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3941080
26Bohlin Viktor1793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
27Gillstedt Kent4266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
28André Måns3966590B50Eskilstuna Jaktskytteklubb4139080
29Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
30Mattsson Lennart4400088C50Roslagens Jaktskytteklubb3939078
31Larsson Kurt1407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
32Karlsson Johan413047BSENDegerfors Sportskytteklubb3640076
33Norman Ola5010717B50Haninge Jaktskytteklubb3739076
34Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
35Green Christer3747005BSENGyttorps Sportskytteklubb3342075
36Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening3639075
37Sandgren Lars-Olof Putte1522593BSENHaninge Jaktskytteklubb3738075
38Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
39Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
40Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3143074
41Andersson Johan2356513ASENBofors Jägargille3440074
42Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
43Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
44Stålberg Håkan1656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
45Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
46Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
47Gilljam Carl-Henrik713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3043073
48Hedwall Jesper1735182CSENSträngnäs Jaktskytteklubb3241073
49Forsberg Henrik464011C50Vikbolandets Lokala JVF3439073
50Halldin Anders1692273B50Svegeråsens Jaktskytteklubb3637073
51Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
52Larsson Tomas 1177470B50Degerfors Sportskytteklubb3537072
53Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
54Olai Birger1998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3931070
55Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3036066
56Haage Jan Olov2693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
57Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3035065
58Persson Clas5112983BSENGyttorps Sportskytteklubb3232064
59Karlsson Per1187768B50Gyttorps Sportskytteklubb2934063
60Landebrink Mats4298108C50Haninge Jaktskytteklubb3132063
61Berg Niklas5312876CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
62Hjortstråle Tobias4582872CSENWings & Clays Sporting Club2932061
63Magnus Gilljam 1218812CSENAlmunge Jaktskytteklubb3229061
64Uhlander Olof2543038C50Wings & Clays Sporting Club3229061
65Almström Jimmy5144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
66Larsson Kent4937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
67Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2929058
68Tufvander Mikael1772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2928057
69Isaksson Isak4381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2729056
70Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
71Karlström Markus203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2529054
72Jansson Bjurhammer Gustaf1518741CSENUppsala Jaktskytteklubb2424048
73Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
74Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
SEN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Forsberg Jim464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
2Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
3Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb4542087
4Jarosch Hansi4400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
5Nygren Johan1524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
6Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
7Stålberg Anton1656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
8Engblom Mikael 2776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb4340083
9Holm Fredrik1115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
10Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
11Larsson Lars2232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
12Nådin Andreas4906678BSENÅtvids Jaktskytteklubb3744081
13Fredriksson Gösta2407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
14Fredriksson Johan4164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3743080
15Bohlin Viktor1793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
16Karlsson Johan413047BSENDegerfors Sportskytteklubb3640076
17Green Christer3747005BSENGyttorps Sportskytteklubb3342075
18Sandgren Lars-Olof Putte1522593BSENHaninge Jaktskytteklubb3738075
19Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3143074
20Andersson Johan2356513ASENBofors Jägargille3440074
21Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
22Gilljam Carl-Henrik713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3043073
23Hedwall Jesper1735182CSENSträngnäs Jaktskytteklubb3241073
24Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3035065
25Persson Clas5112983BSENGyttorps Sportskytteklubb3232064
26Berg Niklas5312876CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
27Hjortstråle Tobias4582872CSENWings & Clays Sporting Club2932061
28Magnus Gilljam 1218812CSENAlmunge Jaktskytteklubb3229061
29Almström Jimmy5144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
30Isaksson Isak4381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2729056
31Karlström Markus203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2529054
32Jansson Bjurhammer Gustaf1518741CSENUppsala Jaktskytteklubb2424048
DAM
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Haage Sofie789934BDAMNässjöortens Jaktvårdsföre3937076
2von Eisenhart Amanda949810CDAMSträngnäs Jaktskytteklubb3629065
3Müller Bernadette1000469CDAMUppsala Jaktskytteklubb1318031
4Söderberg Ann-Charlotte4996788CDAMUppsala Jaktskytteklubb1416030
JUN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Persson Pelle2253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
2Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
50+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström Hans1464346020AA50JSF4449093
2Johnsson Thomas730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
3Larsson Liljeberg Håkan2728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
4Uludag Alparslan2287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
5Bönström Lennart125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
6Tännström Jan1034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
7Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
8Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
9Juthe Nils-Erik1411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
10Lindström Anders1553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
11Gillstedt Kent4266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
12André Måns3966590B50Eskilstuna Jaktskytteklubb4139080
13Mattsson Lennart4400088C50Roslagens Jaktskytteklubb3939078
14Norman Ola5010717B50Haninge Jaktskytteklubb3739076
15Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening3639075
16Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
17Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
18Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
19Forsberg Henrik464011C50Vikbolandets Lokala JVF3439073
20Halldin Anders1692273B50Svegeråsens Jaktskytteklubb3637073
21Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
22Larsson Tomas 1177470B50Degerfors Sportskytteklubb3537072
23Olai Birger1998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3931070
24Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3036066
25Karlsson Per1187768B50Gyttorps Sportskytteklubb2934063
26Landebrink Mats4298108C50Haninge Jaktskytteklubb3132063
27Uhlander Olof2543038C50Wings & Clays Sporting Club3229061
28Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2929058
29Tufvander Mikael1772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2928057
30Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
60+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Petters Conny1071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
2Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3941080
3Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
4Larsson Kurt1407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
5Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
6Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
7Stålberg Håkan1656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
8Larsson Kent4937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
9Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
2Haage Jan Olov2693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
60+70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Petters Conny1071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
2Fredriksson Torbjörn2098296A60Gyttorps Sportskytteklubb3941080
3Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
4Larsson Kurt1407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
5Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
6Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
7Stålberg Håkan1656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
8Fridsjö Tommy1551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
9Haage Jan Olov2693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
10Larsson Kent4937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
11Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
resultat_example_arkiv

»Klicka här för Mälarcupens Klubblagsresultat

To top of page