To bottom of page

»Klicka här för Mälarcupens Klubblagsresultat


Resultat ESP: Mälarcupen Åland/2, 2019-04-28.
Arrangör: Ålands Sportskytteförening

AAA+AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Kokkonen Petri1550078731AAA50ssg4645091
2Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4244086
3Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4044084
4Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4241083
5Lindström Rune1550084792AA60Raseborgs Skyttar rf3843081
6Liljestrand Robert1550679105AASENRaseborgs Skyttar rf4338081
7Sundström Hans1464346020AA50JSF3941080
8Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4238080
9Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb3940079
10Berg Richard912591AAASENEskilstuna Jaktskytteklubb4038078
11Hulén Anton2073184AASENÖstgöta Jaktskytteklubb3739076
12Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3739076
13Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3737074
A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4341084
2Karlsson Joakim2082091ASENÅsbro Jaktskytteklubb39412080
3Kuhlman Andreas990214720ASENÅSSF Åland40401980
4Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4040580
5Fredriksson Per1709084ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3840078
6Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4137078
7Pantzar Mats1410885A50Östgöta Jaktskytteklubb4335078
8Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3740077
9Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3938077
10Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3838076
11Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3837075
12Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3341074
13Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3638074
14Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3239071
15Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3833071
16Hall Birger6081A70Nordanlunds Jaktskytteklubb3040070
17Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening3436070
18Norén Thomas2747867A60Huddinge Jaktvårdsförening3236068
19Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb3232064
20Jansson Mattias1000438ASENUppsala Jaktskytteklubb3230062
B
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Jansson Adam990214704B60ÅSSF Åland4447091
2Lindblom Rasmus3639617BJUNEskilstuna Jaktskytteklubb3939078
3Joelsson Dan2747726B50Huddinge Jaktvårdsförening3740077
4Karlsson Per1187768B50Gyttorps Sportskytteklubb3539074
5Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
6Rehn Niklas990214306BSENÅSSF Åland3934073
7Pantzar Madelene1114287BDAMÖstgöta Jaktskytteklubb3537072
8Selander Emelie4106882BDAMEskilstuna Jaktskytteklubb3338071
9Mattsson Lennart4400088B50Roslagens Jaktskytteklubb3536071
10Andersson Conny990214719BSENÅSSF Åland3337070
11Lindgren Bengt-Olof990214002B60ÅSSF Åland3336069
12Fredriksson Johan4164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3631067
13Johansson Jan-Erik5111833B50Östra Sörmlands Jaktskyttekl2739066
14Lisjö Torgny1649303B50Trosaortens Jakt o Sportskytte3430064
15Gustavsson Per2494158B60Uppsala Jaktskytteklubb3231063
C
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Rajasaari Timo33136C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3241073
2Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening36351171
3Eriksson Raoul1428866543C60ÅSSF Åland35361071
4Forsgård Göran990214060C60ÅSSF Åland3238070
5Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening3237069
6Jansson Bo364848C50Huddinge Jaktvårdsförening3336069
7Pettersson Erik2970906CSENOskarshamns Jaktskytteklubb3629065
8Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3133064
9Olai Birger1998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3032062
10Westman Anders91568C50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
11Engström Joakim1556455415C50ÅSSF Åland2929058
12Zotter Andreas4841833CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts2532057
13Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb2729056
14Jansson Åke1582767CSENRosersbergs Sportskytteklubb2729056
15Åkesson Peter2964142C50Östgöta Jaktskytteklubb2431055
16Haajanen Johan1243728CSENHuddinge Jaktvårdsförening2826054
17Åkerblom Rannva89898765CDAMÅSSF Åland1934053
18Darby Charlie1553794450CJUNÅSSF Åland2427051
19Strengbom Ingemar269286C60Uppsala Jaktskytteklubb2129050
20Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2423047
21Müller Bernadette1000469CDAMUppsala Jaktskytteklubb1921040
22Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2019039
23Ström Mattias514907CSENUppsala Jaktskytteklubb1617033
24Söderberg Ann-Charlotte4996788CDAMUppsala Jaktskytteklubb1115026
25humble andreas4589352CSEN00000
AAA+AA+A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Kokkonen Petri1550078731AAA50ssg4645091
2Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4244086
3Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4044084
4Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4341084
5Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4241083
6Lindström Rune1550084792AA60Raseborgs Skyttar rf3843081
7Liljestrand Robert1550679105AASENRaseborgs Skyttar rf4338081
8Karlsson Joakim2082091ASENÅsbro Jaktskytteklubb39412080
9Kuhlman Andreas990214720ASENÅSSF Åland40401980
10Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4040580
11Sundström Hans1464346020AA50JSF3941080
12Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4238080
13Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb3940079
14Fredriksson Per1709084ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3840078
15Berg Richard912591AAASENEskilstuna Jaktskytteklubb4038078
16Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4137078
17Pantzar Mats1410885A50Östgöta Jaktskytteklubb4335078
18Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3740077
19Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3938077
20Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3739076
21Hulén Anton2073184AASENÖstgöta Jaktskytteklubb3739076
22Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3838076
23Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3837075
24Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3341074
25Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3638074
26Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3737074
27Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3239071
28Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3833071
29Hall Birger6081A70Nordanlunds Jaktskytteklubb3040070
30Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening3436070
31Norén Thomas2747867A60Huddinge Jaktvårdsförening3236068
32Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb3232064
33Jansson Mattias1000438ASENUppsala Jaktskytteklubb3230062
AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4244086
2Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4044084
3Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4241083
4Lindström Rune1550084792AA60Raseborgs Skyttar rf3843081
5Liljestrand Robert1550679105AASENRaseborgs Skyttar rf4338081
6Sundström Hans1464346020AA50JSF3941080
7Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4238080
8Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb3940079
9Hulén Anton2073184AASENÖstgöta Jaktskytteklubb3739076
10Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3737074
Open
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Jansson Adam990214704B60ÅSSF Åland4447091
2Kokkonen Petri1550078731AAA50ssg4645091
3Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4244086
4Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4044084
5Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4341084
6Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4241083
7Lindström Rune1550084792AA60Raseborgs Skyttar rf3843081
8Liljestrand Robert1550679105AASENRaseborgs Skyttar rf4338081
9Karlsson Joakim2082091ASENÅsbro Jaktskytteklubb39412080
10Kuhlman Andreas990214720ASENÅSSF Åland40401980
11Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4040580
12Sundström Hans1464346020AA50JSF3941080
13Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4238080
14Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb3940079
15Fredriksson Per1709084ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3840078
16Lindblom Rasmus3639617BJUNEskilstuna Jaktskytteklubb3939078
17Berg Richard912591AAASENEskilstuna Jaktskytteklubb4038078
18Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4137078
19Pantzar Mats1410885A50Östgöta Jaktskytteklubb4335078
20Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3740077
21Joelsson Dan2747726B50Huddinge Jaktvårdsförening3740077
22Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3938077
23Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3739076
24Hulén Anton2073184AASENÖstgöta Jaktskytteklubb3739076
25Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3838076
26Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3837075
27Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3341074
28Karlsson Per1187768B50Gyttorps Sportskytteklubb3539074
29Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3638074
30Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3737074
31Rajasaari Timo33136C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3241073
32Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
33Rehn Niklas990214306BSENÅSSF Åland3934073
34Pantzar Madelene1114287BDAMÖstgöta Jaktskytteklubb3537072
35Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening36351171
36Eriksson Raoul1428866543C60ÅSSF Åland35361071
37Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3239071
38Selander Emelie4106882BDAMEskilstuna Jaktskytteklubb3338071
39Mattsson Lennart4400088B50Roslagens Jaktskytteklubb3536071
40Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3833071
41Hall Birger6081A70Nordanlunds Jaktskytteklubb3040070
42Forsgård Göran990214060C60ÅSSF Åland3238070
43Andersson Conny990214719BSENÅSSF Åland3337070
44Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening3436070
45Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening3237069
46Lindgren Bengt-Olof990214002B60ÅSSF Åland3336069
47Jansson Bo364848C50Huddinge Jaktvårdsförening3336069
48Norén Thomas2747867A60Huddinge Jaktvårdsförening3236068
49Fredriksson Johan4164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3631067
50Johansson Jan-Erik5111833B50Östra Sörmlands Jaktskyttekl2739066
51Pettersson Erik2970906CSENOskarshamns Jaktskytteklubb3629065
52Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3133064
53Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb3232064
54Lisjö Torgny1649303B50Trosaortens Jakt o Sportskytte3430064
55Gustavsson Per2494158B60Uppsala Jaktskytteklubb3231063
56Olai Birger1998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3032062
57Jansson Mattias1000438ASENUppsala Jaktskytteklubb3230062
58Westman Anders91568C50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
59Engström Joakim1556455415C50ÅSSF Åland2929058
60Zotter Andreas4841833CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts2532057
61Jansson Åke1582767CSENRosersbergs Sportskytteklubb2729056
62Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb2729056
63Åkesson Peter2964142C50Östgöta Jaktskytteklubb2431055
64Haajanen Johan1243728CSENHuddinge Jaktvårdsförening2826054
65Åkerblom Rannva89898765CDAMÅSSF Åland1934053
66Darby Charlie1553794450CJUNÅSSF Åland2427051
67Strengbom Ingemar269286C60Uppsala Jaktskytteklubb2129050
68Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2423047
69Müller Bernadette1000469CDAMUppsala Jaktskytteklubb1921040
70Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2019039
71Ström Mattias514907CSENUppsala Jaktskytteklubb1617033
72Söderberg Ann-Charlotte4996788CDAMUppsala Jaktskytteklubb1115026
73humble andreas4589352CSEN00000
Herr (vid SM only)
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4244086
2Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4044084
3Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4341084
4Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4241083
5Karlsson Joakim2082091ASENÅsbro Jaktskytteklubb39412080
6Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4040580
7Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4238080
8Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb3940079
9Fredriksson Per1709084ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3840078
10Lindblom Rasmus3639617BJUNEskilstuna Jaktskytteklubb3939078
11Berg Richard912591AAASENEskilstuna Jaktskytteklubb4038078
12Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4137078
13Pantzar Mats1410885A50Östgöta Jaktskytteklubb4335078
14Joelsson Dan2747726B50Huddinge Jaktvårdsförening3740077
15Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3740077
16Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3938077
17Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3739076
18Hulén Anton2073184AASENÖstgöta Jaktskytteklubb3739076
19Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3838076
20Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3837075
21Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3341074
22Karlsson Per1187768B50Gyttorps Sportskytteklubb3539074
23Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3638074
24Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3737074
25Rajasaari Timo33136C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3241073
26Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
27Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening36351171
28Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3239071
29Mattsson Lennart4400088B50Roslagens Jaktskytteklubb3536071
30Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3833071
31Hall Birger6081A70Nordanlunds Jaktskytteklubb3040070
32Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening3436070
33Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening3237069
34Jansson Bo364848C50Huddinge Jaktvårdsförening3336069
35Norén Thomas2747867A60Huddinge Jaktvårdsförening3236068
36Fredriksson Johan4164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3631067
37Johansson Jan-Erik5111833B50Östra Sörmlands Jaktskyttekl2739066
38Pettersson Erik2970906CSENOskarshamns Jaktskytteklubb3629065
39Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3133064
40Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb3232064
41Lisjö Torgny1649303B50Trosaortens Jakt o Sportskytte3430064
42Gustavsson Per2494158B60Uppsala Jaktskytteklubb3231063
43Olai Birger1998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3032062
44Jansson Mattias1000438ASENUppsala Jaktskytteklubb3230062
45Westman Anders91568C50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
46Zotter Andreas4841833CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts2532057
47Jansson Åke1582767CSENRosersbergs Sportskytteklubb2729056
48Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb2729056
49Åkesson Peter2964142C50Östgöta Jaktskytteklubb2431055
50Haajanen Johan1243728CSENHuddinge Jaktvårdsförening2826054
51Strengbom Ingemar269286C60Uppsala Jaktskytteklubb2129050
52Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2423047
53Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2019039
54Ström Mattias514907CSENUppsala Jaktskytteklubb1617033
55humble andreas4589352CSEN00000
SEN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4244086
2Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4044084
3Pettersson Tony2777274ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4341084
4Liljestrand Robert1550679105AASENRaseborgs Skyttar rf4338081
5Karlsson Joakim2082091ASENÅsbro Jaktskytteklubb39412080
6Kuhlman Andreas990214720ASENÅSSF Åland40401980
7Lindblom David2752462ASENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts4040580
8Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4238080
9Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb3940079
10Fredriksson Per1709084ASENEskilstuna Jaktskytteklubb3840078
11Berg Richard912591AAASENEskilstuna Jaktskytteklubb4038078
12Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3740077
13Hulén Anton2073184AASENÖstgöta Jaktskytteklubb3739076
14Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3341074
15Rehn Niklas990214306BSENÅSSF Åland3934073
16Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3239071
17Andersson Conny990214719BSENÅSSF Åland3337070
18Fredriksson Johan4164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3631067
19Pettersson Erik2970906CSENOskarshamns Jaktskytteklubb3629065
20Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3133064
21Jansson Mattias1000438ASENUppsala Jaktskytteklubb3230062
22Zotter Andreas4841833CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts2532057
23Jansson Åke1582767CSENRosersbergs Sportskytteklubb2729056
24Haajanen Johan1243728CSENHuddinge Jaktvårdsförening2826054
25Ström Mattias514907CSENUppsala Jaktskytteklubb1617033
26humble andreas4589352CSEN00000
DAM
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Pantzar Madelene1114287BDAMÖstgöta Jaktskytteklubb3537072
2Selander Emelie4106882BDAMEskilstuna Jaktskytteklubb3338071
3Åkerblom Rannva89898765CDAMÅSSF Åland1934053
4Müller Bernadette1000469CDAMUppsala Jaktskytteklubb1921040
5Söderberg Ann-Charlotte4996788CDAMUppsala Jaktskytteklubb1115026
JUN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Lindblom Rasmus3639617BJUNEskilstuna Jaktskytteklubb3939078
2Tullberg Marcus2077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb3739076
3Darby Charlie1553794450CJUNÅSSF Åland2427051
50+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Kokkonen Petri1550078731AAA50ssg4645091
2Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4241083
3Sundström Hans1464346020AA50JSF3941080
4Hulén Erik1710270A50Östgöta Jaktskytteklubb4137078
5Pantzar Mats1410885A50Östgöta Jaktskytteklubb4335078
6Joelsson Dan2747726B50Huddinge Jaktvårdsförening3740077
7Karlsson Per1187768B50Gyttorps Sportskytteklubb3539074
8Tullberg Sven Olov1745672A50Roslagens Jaktskytteklubb3638074
9Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3737074
10Rajasaari Timo33136C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3241073
11Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
12Skille Tony1722463C50Huddinge Jaktvårdsförening36351171
13Mattsson Lennart4400088B50Roslagens Jaktskytteklubb3536071
14Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3833071
15Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening3436070
16Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening3237069
17Jansson Bo364848C50Huddinge Jaktvårdsförening3336069
18Johansson Jan-Erik5111833B50Östra Sörmlands Jaktskyttekl2739066
19Lisjö Torgny1649303B50Trosaortens Jakt o Sportskytte3430064
20Olai Birger1998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3032062
21Westman Anders91568C50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
22Engström Joakim1556455415C50ÅSSF Åland2929058
23Åkesson Peter2964142C50Östgöta Jaktskytteklubb2431055
24Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2019039
60+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Jansson Adam990214704B60ÅSSF Åland4447091
2Lindström Rune1550084792AA60Raseborgs Skyttar rf3843081
3Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3938077
4Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3838076
5Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3837075
6Eriksson Raoul1428866543C60ÅSSF Åland35361071
7Forsgård Göran990214060C60ÅSSF Åland3238070
8Lindgren Bengt-Olof990214002B60ÅSSF Åland3336069
9Norén Thomas2747867A60Huddinge Jaktvårdsförening3236068
10Gustavsson Per2494158B60Uppsala Jaktskytteklubb3231063
11Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb2729056
12Strengbom Ingemar269286C60Uppsala Jaktskytteklubb2129050
13Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2423047
70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Hall Birger6081A70Nordanlunds Jaktskytteklubb3040070
2Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb3232064
60+70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Jansson Adam990214704B60ÅSSF Åland4447091
2Lindström Rune1550084792AA60Raseborgs Skyttar rf3843081
3Sahlberg Ronney1000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3938077
4Nilsson Rolf7462A60Åsbro Jaktskytteklubb3838076
5Kronholm Kent Viking1524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3837075
6Eriksson Raoul1428866543C60ÅSSF Åland35361071
7Hall Birger6081A70Nordanlunds Jaktskytteklubb3040070
8Forsgård Göran990214060C60ÅSSF Åland3238070
9Lindgren Bengt-Olof990214002B60ÅSSF Åland3336069
10Norén Thomas2747867A60Huddinge Jaktvårdsförening3236068
11Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb3232064
12Gustavsson Per2494158B60Uppsala Jaktskytteklubb3231063
13Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb2729056
14Strengbom Ingemar269286C60Uppsala Jaktskytteklubb2129050
15Kuutti Lars1709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2423047
resultat_example_arkiv

»Klicka här för Mälarcupens Klubblagsresultat

To top of page